Виж плана →

Докато училището изостава с AI, твоят тийнейджър може вече да го владее

MindHunt Academy изпраща нова геймифицирана AI мисия всяка седмица — само 15-20 мин, точки, баджове и реален прогрес. Без скучни видео маратони, без изгубен интерес.

Вземи MindHunt Academy сега →
⚡ Незабавен достъп 🔒 Сигурно плащане 🛡️ 30-дневна гаранция
MindHunt Academy — седмична AI мисия за тийнейджъри

Познато ли ти е това?

Дълъг онлайн курс, гледан веднъж — и забравен завинаги

Училището не учи реална AI грамотност — по данни 68% от учителите са без AI обучение през 2024-25 г.

Тийнейджър с кратко внимание губи интерес след първите минути теория

Седмична AI мисия с точки и баджове

Как работи

  • 1. Всяка седмица — нова кратка мисия (15-20 мин), базирана на реални AI инструменти.
  • 2. Тийнейджърът събира точки и получава бадж за всяка завършена мисия.
  • 3. Прогресът се вижда седмица след седмица — не теория наведнъж, а малки победи.
  • 4. Абонаментът продължава да изпраща ново съдържание всеки месец — без да спира интересът.

Какво получава тийнейджърът

Кратки мисии

Само 15-20 мин седмично — точно колкото да задържи вниманието, а не да го изгуби.

Точки и баджове

Всяка завършена мисия носи видим напредък — ученето става игра, не задължение.

Практическа AI грамотност

Задачи с реални AI инструменти — точно там, където училището изостава.

Готов за подарък

Абонамент за 3, 6 или 12 месеца — изненада, която продължава седмица след седмица.

Колко струва на седмица?

Премести месеците и виж реалната цена на мисия.

–бр.Общо седмични мисии
–€Цена на мисия

Вътре в мисията

Екран от седмичната AI мисия с прогрес и баджове

Защо MindHunt Academy вместо обичайния курс?

MindHunt AcademyОбичаен онлайн курс
Формат✓ Кратка седмична мисия (15-20 мин)✗ 10 видеоурока наведнъж
Ангажираност✓ Точки и баджове седмица след седмица✗ Гледа се веднъж и се забравя
Характер✓ Практически задачи с реални AI инструменти✗ Теоретични лекции
За подарък✓ 3, 6 или 12-месечен абонамент✗ Еднократен достъп

Какво казват родителите

„Синът ми чака седмичната мисия повече, отколкото чакаше домашните по информатика. Прогресът с баджовете наистина го мотивира."

— Ирина, майка, София

„Най-после нещо, което не е дълъг курс. 15-20 минути са точно колкото дъщеря ми издържа и се връща за следваща мисия."

— Георги, баща, Пловдив

„Подарихме абонамент за рождения ден — изненадата продължава всяка седмица, не свърши след един ден."

— Мария, Варна

Избери своя план

Една цена. Пълен достъп до седмичните AI мисии на MindHunt Academy.

Най-популярен избор

MindHunt Academy

Седмичен AI Детектив клуб

€14.99 /месец
  • Нова геймифицирана AI мисия всяка седмица (15-20 мин)
  • Точкова система за проследяване на прогреса
  • Бадж за всяка завършена мисия
  • Практически задачи с реални AI инструменти
  • Опция за подарък — 3, 6 или 12 месеца
  • 30-дневна гаранция за връщане на парите
Вземи MindHunt Academy сега →

⚡ Незабавен достъп по имейл · 🔒 Сигурно плащане

Какво включва абонаментът

Седмична AI мисия

Точкова система за прогрес

Бадж при всяка завършена мисия

Ново съдържание всеки месец

Подаръчен абонамент 3/6/12 мес.

Задачи с реални AI инструменти

30-дневна гаранция

Ако първите мисии не грабнат вниманието на тийнейджъра, връщаме парите без въпроси.

Често задавани въпроси

За тийнейджъри на 13-16 години с кратко внимание, които се включват по-лесно в кратки предизвикателства, отколкото в дълги курсове.

Докато чака, тийнейджърите другаде вече са на мисия 1

Дай му практическа AI грамотност у дома — €14.99, с 30-дневна гаранция.

Вземи MindHunt Academy сега →
€14.99/мес Вземи сега →